Tolga Doğruer Kimdir

01.11.2020
Tolga Doğruer Kimdir

İnsanların çoğu çeşitli sosyal medya platformlarını aktif olarak kullanmakta. Bu platformlardan en popüleri ise tartışmasız Instagram platformudur. Instagram üzerinden herkes mutlaka birkaç ünlüyü takip ediyordur. Takip ettiğimiz ünlülerin arasında sıkça rastladığımız Tolga Doğruer kimdir? Özellikle Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı kişilerini takip ediyorsanız Tolga Doğruer’i fazlasıyla görmüşsünüzdür. Biz bu blog yazımızda Tolga Doğruer’in kim olduğunu detaylarıyla beraber açıklayacağız. Lafı daha fazla uzatmadan hadi başlayalım!

Tolga Doğruer Kimdir

Tolga Doğruer İstanbul Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünden mezundur. 2002 yılında mezun olduktan tam 7 yıl sonra TODO Yapım şirketini kurmuştur. TODO isminin anlamı ise (To)lga (Do)ğruer’den gelmektedir. 2009 yılında kurmuş olduğu TODO Yapım günümüz 2020 yılında yani tam 11 yıldır kesintisiz hizmet vermektedir. Birçok Youtuber’a ve ünlü kişiliklere yapımcılık hizmeti vermektedir. Çalıştığı insanların çoğunluğu Youtuber’lardan oluşmaktadır.

Hayrettin’in çok yakın arkadaşı olmakla beraber Youtube içeriklerininde yapımcısıdır. Ek olarak birçok ünlü kişinin menajerliğini yapmakta. Bu isimlerden bazıları Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı’dır. Tolga Doğruer’e Wroxe ekibi olarak gerek hayatında gerek iş dünyasında başarılar diliyoruz.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Tolga Doğruer Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Yusuf Doğruer dedi ki:

    Kaç yaşında nereli

    1. Mert Günakın dedi ki:

      Kaç yaşında ve nereli olduğu ne yazık ki bilinmemektedir.