Miranda Kimdir

24.02.2021
Miranda Kimdir

Miranda, asıl adıyla Kübra Çamlıbel 24 Ağustos 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Günümüzde 26 yaşında olmaktadır. Yaklaşık olarak 17 yaşından itibaren fotomodellik ile uğraşmaktadır. Hem fiziği hem de güzelliği ile ön plandadır. Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Peki Miranda kimdir?

Miranda Twitch

Miranda, asıl adıyla Kübra Çamlıbel Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Yaklaşık olarak 350 bin takipçiye sahiptir. Genel olarak Sadece Sohbet, Aim Lab, VALORANT, League Of Legends ve Among Us kategorilerinde canlı yayınlar yapmaktadır. Hem güzelliği hem de eğlenceli yapısıyla izleyicileri etkilemeyi başarmış bir yayıncıdır.

Miranda YouTube

Miranda, asıl adıyla Kübra Çamlıbel YouTube platformuna 28 Aralık 2020 tarihinde katılmıştır. Daha önce YouTube kanalı çalındığı için yeni bir kanal açmıştır. Toplam 11 adet video yayınlamıştır. Aynı zamanda 43 bin aboneyi geride bırakmıştır. Yayınladığı bu 11 video ile 850 bin toplam izlenmeyi geride bırakmıştır. Daha önce YouTube kanalı çalındığı için yeni bir kanal açmıştır.

Miranda Instagram

Miranda, asıl adıyla Kübra Çamlıbel Instagram platformunda 149 gönderi paylaşmıştır. Aynı zamanda 156 bini aşkın takipçiye sahiptir. Canlı yayın duyurularını Instagram hikayelerden yapmaktadır. Aynı zamanda güzel fotoğraflar paylaşmaktadır. Canlı yayınları kaçırmamak için takip edebilirsiniz.

Miranda Twitter

Miranda, asıl adıyla Kübra Çamlıbel Twitter platformuna 2017 yılının Ocak ayında katılmıştır. Aktif olarak tweet atmaktadır. Twitter platformunda 12 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır.

Miranda Discord

Miranda, asıl adıyla Kübra Çamlıbel Discord sunucusunda yaklaşık oalrak 10 bin üye bulunmaktadır. Discord sunucusunda birçok sesli sohbet kanalı bulunmaktadır. Bu sesli sohbet kanallarının aksine birçok metin kanalları da bulunmaktadır. Örnek olarak Muhebbet sohbet, Pubg sohbet, oyuncu arama, link kanalı, çizim ve tasarım, editör clipper başvuru, Pubg mobile klan katılım ve daha birçok sohbet kanalları bulunmaktadır. Discord sunucusunda yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Miranda Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.