Baneva Kimdir

01.11.2020
Baneva Kimdir

Birçok insanın bildiği üzere Rap müzik türü ülkemizde son yıllarda fazlasıyla yaygınlaşmaya başladı. Öyle ki artık sadece Rap müzik dinleniyor bile diyebiliriz. Youtube gibi platformlarda en çok izlenme alan şarkıların çoğu Rap türünde şarkılardan oluşmaktadır. Trend konularının çoğu ya Rapçiler ile ilgili oluyor yada yaptıkları Rap müzik ile ilgili. Biz bugün Türkçe Rap için çok önemli bir isim olan Baneva hakkında konuşacağız. Kendisi çok genç bir yetenek olmasına rağmen üstün başarılara imza atmış bulunmakta. Ek olarak Ceza gibi bir isimden de övgü almayı başarmıştır. Hadi daha fazla beklemeden, “Baneva Kimdir” konumuza başlayalım!

Baneva Gerçek İsmi

Baneva ismi tabii ki de bir sahne adı. Baneva’nın gerçek ismi Alp Ekici’dir. Fakat tabii ki aktif olarak sahne ismi olan Baneva’yı kullanmaktadır.

Baneva Kaç Yaşında

Baneva yani gerçek ismi ile Alp Ekici 2000 yılında doğmuştur. Yani kendisi günümüz 2020 yılında tam olarak 20 yaşındadır.

Baneva Nereli

Baneva Konya’da doğmuştur fakat Ankara’da büyümüştür.

Baneva Instagram

Baneva Instagram sosyal medya uygulamasını fazlasıyla aktif bir şekilde kullanmaktadır. Baneva’nın şu an Instagram platformunda tam olarak 73.4 bin takipçisi bulunmaktadır. Eğer kendisini Instagram üzerinden takip etmek isterseniz aşağıda ki bağlantıya tıklayarak profilini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.instagram.com/therealbaneva

Baneva Twitter

Baneva Twitter sosyal medya uygulamasını çok fazla kullanmıyor olsada yeni çıkardığı şarkıları buradan da duyuruyor. Kendisinin Twitter’da 3.570 adet takipçisi bulunmaktadır. Eğer kendisini Twitter’dan takip etmek isterseniz aşağıda ki bağlantıya tıklayarak profilini ziyaret edebilirsiniz.

https://twitter.com/baneva_resmi

Baneva Spotify

Baneva yeni çıkan albümlerini ve tekli şarkılarını Spotify platformunda mutlaka yayınlamaktadır. Eğer Spotify platformunu kullanıyorsanız bu genç yeteneği Spotify üzerinden takip etmenizi şiddetle öneririz. Altta ki bağlantıya tıklayarak Baneva’nın Spotify profilini ziyaret edebilirsiniz.

https://open.spotify.com/artist/19YsBPYDyAmKbcFoor4W4e

Baneva Hakkında Detaylar

Baneva yaklaşık 12 yaşından beri Türkçe Rap ile ilgilenmektedir. Söylediği şarkıları tamamen kendi yazdığı için Baneva başarılı bir MC olmaktadır. Küçükken hayallerinden birisi dansçı olmakmış. Kendisi şu an en çok Kendrick Lamar, Tory Lanez, Joyner Lucas, Travis Scott gibi sanatçıları severek dinliyormuş. Ek olarak Ezhel ve Ceza gibi önemli isimlerden övgü almayı başarmış nadir MC’lerdendir.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Baneva Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.