Valorant İsim Gizleme

03.02.2021
Valorant İsim Gizleme

Valorant, Riot Games tarafından geliştirilip yayınlanmıştır. Birinci şahıs nişancı video oyunudur. 2 Haziran 2020 tarihinde erişime kapalı beta döneminden çıkıp oyun severler ile buluşmuştur. Valorant isim gizleme özelliği nasıl açılır?

Valorant, oyunculara isimlerini gizleme özelliğini sunulmuştur. Genel olarak yayıncılar veya YouTuberlar oyunlarda fazlasıyla ilgiye maruz kalıyorlar. Bu fazla ilgi oyuncunun oyundan zevk almasını engelliyor. Bu nedenle isim gizleme özelliği yayıncıların sıklıkla kullandığı bir özelliktir. Aynı zamanda normal oyuncular da bu özelliği kullanabilir.

  • Öncelikle isminizi gizlemek istediğiniz hesaba giriş yapın.
  • Daha sonra sağ üstte bulunan simgeye tıklayın. Ayarlar bölümüne girin.
  • Ayarlara girdikten sonra “Genel” bölümüne tıklayın.
  • ‘Gizlilik’ başlığı altında bulunan ‘İsmimi grubum dışındakilerden gizle’ yazılı seçeneği ‘Evet’ olarak işaretleyin.
  • Artık isminiz grubunuzun dışındaki oyunculara gizlenmiştir.

Peki ya isminizi gizlediniz. Diğer oyuncular sizin isminizi nasıl görecekler? Öncelikle diğer oyuncular sizi ajan seçmeden önce seçim aşamasında üçüncü sıradaysanız sizi ‘3.Oyuncu’ kullanıcı adı ile görüyor. Ajanınızı seçtikten sonra ise sizi seçtiğiniz ajanın adı ile görmektedir. Oyun bittikten sonra ise sizin isminizi görebilirler.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Valorant İsim Gizleme” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.