Eylül Sani Kimdir

23.05.2021
Eylül Sani Kimdir

YouTube Türkiye’nin en önde gelen içerik üreticilerinden biri olan Eylül Sani, 2000 yılında Van’da dünyaya gelmiştir. Anne ve babası İzmirli olan Eylül’ün bir de kız kardeşi bulunmaktadır. An itibariyle Los Angeles’de yaşayan Eylül Sani sahiden de kimdir?

Eylül Sani Amerika

Eylül Sani diğer adıyla Hailey Eylül Sani’nin annesi Melike Sani’nin “Neden Amerika’ya Taşındık” videosunda Amerika hikayelerini kısaca anlatmıştır. Sani ailesi çocukları daha yokken Amerika’ya taşınmıştır. 1999 yılında buraya gelen Melike Sani ve eşi burada 6 ay yaşamıştır. Daha sonra Eylül Sani dünyaya gelince 2000 yılında Türkiye’ye taşınmışlardır. Ayrıca Eylül Sani İzmir’de bulunan 9 Eylül Hastanesi’nde dünyaya gelmiştir. Daha sonra kardeşi Nil Sani dünyaya gelince de Dubai’ye taşınmış, burada da 2 yıl bulunmuşlardır. Buradan da sıkılmaya başlayan Sani ailesi Dubai’den Miami’ye taşınmışlardır. Fakat taşınma esnasında GreenCard’a başvuran şanslı aile bu lotoyu kazanmıştır. Buradan İzmir’e, İzmir’den de Los Angeles’e taşınan aile bir daha taşınmamış ve halen Los Angeles’de bulunmaktadırlar.

Eylül Sani YouTube

Popüler ve güzel genç kızın 2 kanalı bulunmaktadır. Birisi yabancı versiyonu, birisi de Türk versiyonudur. Yabancı kanalının yaklaşık 1,5M abonesi, Türk kanalının da 750B abonesi bulunmaktadır. 2 kanalında da vlog, yaşam, eğlence, kişisel bakım videoları yüklemektedir. Hailey Eylül Sani kanalına buradan, Hailey Sani kanalına da buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca kardeşi Nil Sani’nin kanalına gitmek için buraya, annesi Melike Sani’nin kanalını da keşfetmek için buraya tıklayabilirsiniz. Her iki kanalda da eğleneceğinizden eminiz.

Eylül Sani Instagram

Sosyal medya fenomeni olan Eylül Sani’nin Instagram hesabı tıpkı YouTube kanalı gibidir. 2 ayrı hesabı bulunmaktadır. Yabancı hesabında daha çok Amerika’daki takipçilerine yönelik günlük hayatından paylaşımlar yapmaktadır. Buradan @haileysani hesabına ulaşabilirsiniz.

Türk hesabında da yine günlük yaşantısından kareler paylaşmakta ve soru cevap hikayeleri atmaktadır. Yaklaşık 330B Dünyaca ünlü Mavi markasının da son zamanlarda Eylül Sani’ye sponsor olması nedeniyle de gönderilerinde buna rastlamak mümkündür. Eylül Sani’nin Türk Instagram hesabına buraya tıklayarak ulaşabilir ve onu takip edebilirsiniz.

Eylül Sani Twitter

Genç fenomenin Twitter hesabında yaklaşık 6B takipçisi bulunmaktadır. Çok fazla Twitter ile ilgilenmeyen Sani, daha çok Instagram ve YouTube’da aktiftir fakat ara ara tweet attığı bilinmektedir. Yine buradan Eylül Sani’nin Twitter hesabına ulaşabilir ve takip edebilirsiniz.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Eylül Sani Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM