Vimeo Hesabı Silme

29.05.2022
Vimeo Hesabı Silme

İnsanlar çevrimiçi video izlemeyi bayılır. Exxen ve Netflix gibi video akış servislerinin bu kadar popüler olmasının nedeni budur. Bu nedenle Facebook Live, YouTube ve Twitter büyük kitlelere ulaşmaya devam etmekte. Oyun ve e-spor endüstrileri bile Twitch ve Mixer gibi hizmetlerde kendine yer buldu. Bu platformların çoğu, belirli kitlelerle etkileşim kurmaları ve onlarla etkileşim kurmaları bakımından benzerdir ve farklı değildir. Vimeo, genel olarak sanatçılar, reklamcılar ve yaratıcılar için video platformudur.

Vimeo, kullanıcılarının diğer kullanıcılar tarafından paylaşılan çevrimiçi videoları yüklemesine veya görüntülemesine olanak tanıyan bir çevrimiçi video barındırma web sitesidir. Web sitesinde, kullanıcılar hesap bilgilerini oluşturabilir ve düzenleyebilir, video listesine göz atabilir, kendi videolarını web sitesine ücretsiz olarak yükleyebilir, web sitesine yüklenen çevrimiçi videoları yayınlayabilir ve yükledikleri videoya yorum yapabilir. izliyorlar. Facebook hesabınızı silerek bir hesabı silebilirsiniz. İşlem her web sitesi için farklıdır.

Örneğin, Twitter hesabınızı silmek için profil sayfanızdaki ayarlara gidip “Hesabımı devre dışı bırak” seçeneğine tıklarsınız. Hesabınızı tamamen silmek istiyorsanız, Facebook ile aynı süreci izlemeniz gerekiyor. Vimeo hesabınızdan sıkıldınız ve bu nedenle iptal etmek (kapatmak) veya hatta devre dışı bırakmak mı istiyorsunuz? Durum buysa, endişelenmenize gerek yok, çünkü hesabınızı nasıl iptal edeceğinizi (kapatacağınızı) ve hatta devre dışı bırakacağınızı burada bulabilirsiniz. Vimeo hesabınızı silmek istemenizin birkaç nedeni olabilir. Bunlardan biri şirket tarafından e-posta spam’idir.

Vimeo Hesabı Nasıl Silinir

Vimeo Hesabı Nasıl Silinir

Vimeo Hesabı Nasıl Silinir?

  1. Seçtiğiniz tarayıcıda Vimeo web sitesine gidin ve hesabınıza giriş yapın.
  2. Açılır menüyü görmek için ekranınızın sol üst köşesindeki profil simgenizin üzerine gelin ve “Ayarlar”ı tıklayın.
  3. Sol taraftaki menü listesinde “Gizlilik” seçeneğine tıklayın.
  4. “Yükseltme” seçeneği ve “Hesabınızı silme” seçeneği ile üyelik düzeyinizi göreceksiniz. Hesabınızı silmek için tıklayın.
  5. Parolanızı girin ve işlemi tamamlamak için “Hesabı Sil” e tıklayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.