Twitch Prime Abonelik İptal Etme

26.04.2022
Twitch Prime Abonelik İptal Etme

Twitch, dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından sevilen popüler bir akış hizmetidir. Platform çok yönlüdür ve müzik şovlarından yaşam tarzı yayınlarına kadar yaratıcı içerik sunar. Twitch, en çok bireysel yayıncılardan gelen orijinal oyun içeriğiyle tanınır. Orijinal içerik Twitch’te başarının anahtarı olduğundan, izleyiciler sevdikleri yeni yayıncıları desteklemek istiyor. Favori yayıncılarınızı desteklemenin bir yolu onların kanallarına abone olmaktır. Twitch Prime, benzersiz modellerden biri olan Twitch’in birçok abonelik katmanına sahiptir. Twitch Prime, diğer özelliklerin yanı sıra reklamsız TV, özel ifadeler ve alt rozetler sunan Twitch Turbo planının yükseltilmiş versiyonudur. Hizmet, Amazon Prime üyeleri tarafından kullanılabilir, ancak diğer herkes tarafından da kullanılabilir.

Twitch Prime ile Tier 1 abonelik için normalde 4,99 ABD dolarına mal olacak bir kanala ücretsiz abone olabilirsiniz. Tüm avantajlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken Amazon hesabınızı Twitch hesabınıza bağlamak. Olağan abonelik avantajlarına ek olarak, bazı oyunlar Prime üyelerine özel oyun içi içerik de sunar.

Twitch Prime Abonelik İptal Etme

Twitch Prime Abonelik İptal Etme

Twitch Prime Aboneliğinizi veya Üyeliğinizi Nasıl İptal Edebilirsiniz?

  1. Twitch hesabınıza giriş yaptıktan sonra, ekranınızın sağ üst köşesindeki profil simgenize tıklayın.
  2. Açılan menüde “Ayarlar”a tıklamanız gerekir.
  3. Ayarlar sayfasında, “Bağlantılar” sekmesine tıklayın.
  4. Amazon bölümünün yanında, gri renkli “Bağlantıyı Kes” düğmesini tıklayın.
  5. Görünen açılır pencerede “Evet, bağlantıyı kes”e tıklayın.

Bu yöntem, Amazon Prime aboneliğinizi iptal etmeden Twitch Prime’ı iptal etmenize olanak tanır. Ancak Amazon Prime aboneliğinizi iptal ederseniz, Twitch hesabınızın Amazon hesabınızla bağlantısı otomatik olarak kaldırılacak ve bu da Amazon Prime ve Twitch Prime’ı aynı anda iptal edecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM