Knight Online Cash

11.04.2022
Knight Online Cash

Knight online oyununda N-point adı verilen gerçek adı ile Ntt Game Point olarak isimlendirilen ve oyunun marketinden resmi para ile güçlendiriciler satılır.

Knight Online Cash Nedir?

2004 yılında kurulan oyun Türk oyun severler arasında en çok oynanan bilgisayar oyunlarından biridir. Oyunda karus ve human adı verilen iki ırk bulunur ve oyuncu oyunun başında bu iki ırktan birini seçerek oyuna başlar.

Ana amaç seviye atlamak ve karakteri güçlendirmektir. Bu sayede girilen savaşlardan zaferle çıkılır. Knight online cash oyunun marketinde geçerli olan paradır. Power up store üzerinden kart güçlendiricileri almak, itemler almak veya karakterin görünümünü değiştirmek için cash kullanılır. Oyun içi marketten alışveriş yapmak için yeterli paranız yoksa cash satın alarak marketten dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Knight Online Cash Nasıl Satın Alınır?

Knight Online Gold Bar Satın Al/Sat, 2022 Ko Gb Fiyatları

Knight online cash satın almak isteyen kişiler mağazaya girerek cash satım alımı yapabileceği gibi satış yapan siteler üzerinde de hesabına cash göndermesi yapabilir. Oyuna giriş yaptıktan sonra karakter adını eksiksiz ve doğru girerek istediği cash miktarını yazarak ödeme yapar.

Ödemenin ardından cash hesabına yüklenir. Ödemeler kredi kartı, banka havalesi, EFT, ATM üzerinden ininal ve paywentwall üzerinden yapılabilir. Cash satın alımları 7 gün 24 saat site üzerinden gerçekleştirilir.

Knight Online Cash Alarak Ne Yapılır?

Knight online çok oyunculu bir oyundur. Oyun içerisinde market bulunur ve oyuncular kısaca PUS adı verilen Power Up Store üzerinden oyundaki gelişimini sağlayacak ve zafere ulaştıracak eşyalar alır. Oyun marketinden eşya alabilmek için oyuncunun hesabında npoints bulunması gerekir.

Hesabınıza gerçek para ile npoints adı verilen Cash yükleyerek dilediğiniz ürünü alabilirsiniz. Knight online cash atak güçlendirici, itemler, defans güçlendirici kartlar, karakterin görünümünü değiştirmek için her türlü eşya satın alınır.

Ürünlerin her birinin bir miktarı bulunur ve hesabınızda para olması halinde sınırsız ürün satın alınır. 400 cash, 800 cash, 1600 cash, 1200 cash, 2000 cash, 2400 cash ve 3200 cash seçeneklerinden dilediğinizi seçerek hesabınıza resmi oyun parası alarak level atlamayı beklemeden karakteri güçlendirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.