DuruBTR Kimdir

24.12.2020
DuruBTR Kimdir

DuruBTR asıl adıyla Duru Batır, 19 Temmuz 2000 tarihinde dünyaya gelmiştir. Günümüzde 20 yaşındadır. Selanik göçmeni olan Duru Batır, İzmir’de yaşamaktadır. Ege Üniversitesinde Sınıf Öğretmenliği bölümü okumaktadır. Çocuklarla ilgilenmeyi çok sevdiği için Sınıf Öğretmenliği bölümü seçmiştir. Peki DuruBTR kimdir?

DuruBTR Twitch

DuruBTR asıl adıyla Duru Batır, Twitch platformunda 29 Kasım 2019 tarihinden beri canlı yayınlar yapmaktadır. Twitch platformunda 60 bin takipçiyi geçmiş bulunmaktadır. Canlı yayınlarında genel olarak League of Legends, Sadece Sohbet, Teamfight Tactics, VALORANT kategorilerinde eğlenceli yayınlar yapmaktadır. Hem eğlencesiyle hem de güzelliğiyle izleyicileri kendisine bağlamaktadır.
DuruBTR Twitch: https://www.twitch.tv/durubtr

DuruBTR Instagram

DuruBTR asıl adıyla Duru Batır, Instagram platformu üzerinde 16 bini geçen takipçi sayısına sahiptir. 81 adet gönderi paylaşmış bulunmaktadır. Canlı yayın duyurularını Instagram Hikayelerinden yapmaktadır. Canlı yayınları kaçırmamak için takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Duru Batır’a ait olan bir edit sayfası bulunmaktadır. Bu sayfada kendi yayınlarından güzel anları editleyerek paylaşmaktadır. 54 gönderisi ve 400e yakın takipçisi bulunmaktadır.
DuruBTR Instagram: https://www.instagram.com/duruubtr/
DuruBTR Edits Instagram: https://www.instagram.com/durubtr.edits/

DuruBTR YouTube

DuruBTR asıl adıyla Duru Batır, YouTube platformuna 2 Ocak 2020 tarihinde katılmıştır. 7 adet video yüklemiştir. 4 bin aboneyi geçmiştir. Toplam görüntülenme sayısı ise 55 bini geçmiş durumdadır. YouTube kanalında komik anlar, en iyi anlar, League Of Legends videoları bulunmaktadır.
DuruBTR YouTube: https://www.youtube.com/DuruBatır

DuruBTR Twitter

DuruBTR asıl adıyla Duru Batır, Twitter platformunu aktif olarak kullanmaktadır. Yaklaşık olarak bin takipçisi bulunmaktadır.
DuruBTR Twitter: https://twitter.com/duruubtr

DuruBTR Discord

DuruBTR asıl adıyla Duru Batır, Discord sunucusunda 2400ü geçen üye sayısı bulunmaktadır. Discord sunucusunda Sohbet, Oyuncu Arama, Resim SS Video, Clip Video Link, Müzik Öneri, Bir Fikrim Var ve Kelime Oyunu gibi birçok sohbet odaları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra birçok sesli sohbet odaları bulunmaktadır. Discord sunucusuna katılıp kendinize yeni oyun arkadaşları edinebilirsiniz.
DuruBTR Discord: https://discord.com/invite/54JP4TM

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “DuruBTR Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.