Closer Kimdir

16.09.2020
Closer Kimdir

Profesyonel olarak League Of Legends oyuncusu olan Can Çelik, Closer kullanıcı adı ile tanınmaktadır. 29 Eylül 1998 tarihinde doğan Closer günümüzde 21 yaşındadır. Peki Closer kimdir?

Closer Lol

Closer asıl adıyla Can Çelik profesyonel e-spor kariyerine Royal Bandits adlı takım ile 31 Ocak 2017 tarihinde ormancı rolünde oynayarak başlamıştır. Daha sonra Royal Bandits ile yollarını 15 Şubat 2017 tarihinde ayırıyor. Yaklaşık 1 ay sonra Team Vulture takımında oynamaya başlıyor. Bir süre oynadıktan sonra Beşiktaş JK’nin e-spor şubesi olan Beşiktaş Esports takımında oynamaya başlıyor. Yaklaşık 2 ay Beşiktaş Esports takımında oynadıktan sonra Beşiktaş Esports ile yollarını ayırıp. 18 Eylül 2017 tarihinde tekrardan Royal Bandits takımına transfer olmuştur. 14 ay Royal Bandits takımında ormancı rolünde oynadıktan sonra Royal Youth takımına 15 Kasım 2018 tarihinde transfer olmuştur. 1 yıl boyunca Royal Youth takımında ormancı rolünde oynarken birçok başarıya imza atmıştır. Closer’ın ormancı rolünde oynadığı TLC 2019 Yaz Sezonunu şampiyon olarak tamamlamışlardır. Kasım 2019 tarihinde Royal Youth takımından Golden State Warriors basketbol takımının e-spor şubesi olan Golden Guardians takımına transfer olmuştur. Kasım 2020 tarihinde 100 Thieves adlı takıma transfer olmuştur.

Closer Twitch

Twitch platformu üzerinde canlı yayınlar yapmaktadır. Canlı yayında genel olarak League Of Legends oynayan Closer Twitch platformu üzerinde yaklaşık 200.000 takipçisi bulunmaktadır.

Closer Twitch: twitch.tv/closer

Closer YouTube

YouTube kanalı üzerinde canlı yayınlarında oynadığı güzel, keyifli geçen oyunları paylaşmaktadır. YouTube üzerinde 145.000’i geçik aboneye sahip olan Closer, 271 video ile 23 milyon toplam izlenmeyi geçmiş bulunmaktadır.

Closer YouTube: www.youtube.com/closerlol

Closer Instagram

Closer Instagram üzerinde 76 gönderi ile 53 bin takipçiyi geçik bir takipçi sayısına sahiptir. Instagram’dan canlı yayınların başladığını duyurduğu için Instagram’dan takip etmenizi öneririz.

Closer Instagram: instagram.com/cancloser/

Closer Twitter

Closer Twitter üzerinde 35.000’i aşkın takipçiye sahiptir. Aktif olarak tweet atan Closer’ı Twitter üzerinden takip etmenizi öneririz.

Closer Twitter: twitter.com/closerlol

Closer Discord

Discord kanalı üzerinde 3000’i aşkın üye olan Discord sunucusunda Duyurular, YouTube video duyuruları, Twitch klipleri, Banlanma, şikayet ve arkadaş edinebileceğiniz, beraber League Of Legends oynayabileceğiniz kullanıcılar bulunmaktadır. Discord sunucusuna katılmanızı tavsiye ederiz.

Closer Discord: https://discord.com/invite/danbF5b

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “Closer Kimdir” sorusunu detaylı bir şekilde cevaplandırdık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Wroxe herkese iyi günler diler!

ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.