Wroxe

Valorant Nasıl İndirilir?

02.07.2020
Valorant Nasıl İndirilir?

Valorant oyunu, Riot Games tarafından 2 Haziran 2020 tarihinde piyasaya sürülmüş bir taktiksel nişancı oyunudur. Valorant oyunu Riot Games yani Leauge Of Legends’ın yapımcısından duyurulduğu için daha çıkmadan bile bir hayli ilgi toplamıştı. Valorant oyunu Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilmiştir. Şuan da sadece Windows işletim sisteminde çalışmaktadır. Windows harici bir işletim sisteminde Valorant oynayamazsınız. Valorant oyununu yakın bir zamanda herkes oynayamıyordu. Belli yayıncıların yayınlarını izleyip “drop” düşürmeniz gerekiyordu, bu “drop” sayesinde oyunu indirip oynayabiliyordunuz. Artık “drop” sistemi denilen bir şey yok, Valorant oyununu oynamak isteyen herkes kolay ve zahmetsiz bir şekilde indirip oynayabilir. Peki Valorant nasıl indirilir? Hadi gelin bu konuya bir açıklık getirelim!

Valorant Nasıl İndirilir?

Az öncede bahsettiğimiz gibi artık Valorant oyununu herkes kolay ve zahmetsiz bir şekilde indirebilir. Hadi gelin Valorant oyununu nasıl indirebileceğinizi maddeler şeklinde anlatalım.

  • Google arama motoruna “Valorant” yazın ve ilk çıkan internet sitesine giriş yapın.
  • Valorant oyununu indirebilmek için öncelikle bir adet Riot Games hesabı açmanız gerekmektedir. Eğer bir Riot Games hesabınız varsa yeni bir hesap açmanıza gerek yok. Bu arada hesap açmak ücretsiz bir işlemdir ve valorant oyununu da ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.
  • Valorant oyunun sitesine giriş yaptıktan sonra sağ üstte bulunan “Hemen Oyna” butonuna tıklayın ve eğer Riot Games hesabınız yoksa hesap oluşturun veya hesabınız varsa giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra Valorant’ın internet sitesi sizi otomatik olarak oyunu indirebileceğiniz sayfaya yönlendirecektir.
  • “İndir” butonuna basarak Valorant oyunun kolay ve zahmet siz bir şekilde bilgisayarınıza indirmiş olursunuz.

Evet bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “Valorant nasıl indirilir?” konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi veya sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Wroxe herkese iyi günler diler!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Wroxe - İçerik Platformu