Wroxe

Valorant Kaç GB?

01.07.2020
Valorant Kaç GB?

Valorant, 2 Haziran 2020 tarihinde Riot Games tarafından oyunculara sunulmuş taktiksel nişancı türünde bir aksiyon oyunudur. Valorant oyunu ne yazık ki sadece Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda çalışmaktadır. Windows yerine başka bir işletim sistemi kullanıyorsanız ne yazık ki Valorant oyununu oynayamazsınız. Riot Games ileri de bu durumu değiştirebilir. Kullandığı oyun motoru Unreal Engine oyun motorudur. Bu motor Epic Games’e aittir. Unreal Engine ile üretilmiş oyunlar çoğunlukla GB bakımından çok büyük oyunlar olmaz. Peki Valorant kaç GB? Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için bu sorunun cevabını paylaşacağız. Hadi, Valorant kaç GB konumuza başlayalım!

Valorant Kaç GB?

Valorant oyunu günümüzde yani 01.07.2020 tarihinde 6.9 GB boyuta sahiptir. Valorant oyunu daha yeni çıkmış bir oyun olduğu için bu boyutta sabit kalmayacaktır. Oyun güncellendikçe boyutu da güncellenecek, yani büyüyecektir. Bu türde ki oyunların çoğu ilk çıktıklarında 5-9 GB arasında bir boyuta sahip olur ama güncelleme aldıkça 20-30 GB boyutlara kadar erişebilirler.

Valorant oyununu ortalama bir internet hızıyla yaklaşık olarak bir veya bir buçuk saat gibi bir sürede bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Valorant oyununu indirmek için tıklayınız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için Valorant oyunun ne kadar boyuta sahip olduğunu detaylı bir şekilde cevapladık. Yazı hakkında ki düşüncelerinizi ve sorularınıza alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Wroxe herkese iyi günler diler!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Wroxe - İçerik Platformu