Wroxe

Powerbank Nedir?

20.07.2020
Powerbank Nedir?

Günümüzde her on insanın dokuzunda akıllı telefon bulunmaktadır. Bazı insanlar yanında bilgisayarlarını, kameralarını ve çeşitli teknolojik ürünlerini de taşımaktadır. Elektronik cihazların bildiğiniz üzere pil ömürleri ne yazık ki çok uzun değil. Akıllı bir cep telefonunun ortalama kullanım süresi 5-6 saat arasındadır. Bu süre ne yazık ki birçok insan için yetersiz kalmaktadır. Bu süre tabii ki sizin kullanımınıza göre ve telefonunuzun bataryasının gücüne göre değişmektedir. Biz genelleme yapmaktayız. Akıllı cep telefonları dahil birçok elektronik ürün, kullanıcılarına uzun kullanım süreleri sağlayamadıkları için insanlar yanlarında kabloyla gezmek zorunda kalıyor. Kabloyla gezmek bitmiyor, kabloyu takacak bir priz bulmakta cabası! Son yılların en iyi icatlarından biri olan Powerbank bu sorunu tamamen ortadan kaldırıyor. Peki Powerbank nedir? Powerbank hakkında merak edilen her şeyi siz değerli okurlarımız için detaylı bir şekilde cevaplandıracağız.

Powerbank Nedir?

Powerbank taşınabilir bir şarj istasyonudur. Taşınabilir prizde diyebiliriz. Powerbank, her türlü teknolojik ürünü (cep telefonları, kameralar, drone’lar, mp3 çalarlar, bluetooth kulaklıklar) şarj edebilmek için oluşturulmuş bir üründür. Bildiğiniz üzere pillerin büyüklüğünü yani gücünü mAh değeri ile ölçeriz. Eğer 10.000 mAh değerinde bir Powerbank’iniz varsa Apple Iphone 11 cihazınızı ortalama 3 kere %100 şarj edebilirsiniz. Bu değerler gerçekten inanılmaz değerlerdir, Powerbank hayat kurtaran bir icattır.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için Powerbank hakkında değerli bilgiler verdik. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Wroxe herkese iyi günler diler!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Wroxe - İçerik Platformu