Medyum Ender Kimdir ve Medyum Ender Hoca Vefki Nedir?

11.02.2023
Medyum Ender Kimdir ve Medyum Ender Hoca Vefki Nedir?

Medyum Ender medyumluk işine gönül vermiş ve yıllardır bu iş için varını yoğunu kullanmış medyumlar arasında yer alır. Yaptığı işler ile insanları mutlu etmekte ve onların isteklerini yerine getirmek için uğraşmaktadır.

Yaşının verdiği enerji ile de işlemleri oldukça düzgün ve iyi bir şekilde yapmakta ve kişilerin memnuniyetini sağlamaktadır.

Medyum olmak çok zordur. Genelde bu mistik güçler insanların doğuşunda var olmakla beraber bu güçleri sonradan kazanmaya çalışmak oldukça zordur. İnsanlar medyum olma konusunda her söylenilene itibar etmemelidirler çünkü bu dolandırıcıların yapacağı şeyler olacaktır.

Medyum Ender’in sevilmesinin bir diğer sebebi de oldukça dürüst olmasından kaynaklanır. Aynı şekilde insanların da ona dürüst olmasına ve isteklerinin niyetini açık bir şekilde göstermesine çok özen gösterir.

Medyum Ender Vefkleri

İnsanların en çok merak içerisinde oldukları konulardan birisi de vefkler ile karşımıza çıkmaktadır. Vefkler genelde yazılarak işlenir ve işleyişi de dua ile yapılmaktadır.

Tesirli olduğuna inanılan bazı dualar ile yapılan isim ve ayetler okunarak yazılan işleme denir ve bu da medyumlar tarafından yapılması gereken şeylerdir. Büyü ile arasında belirleyici pek çok farklılık vardır.

Vefk hazırlama aşaması muskaya benzer. Büyü gibi vefk için de ak ve kara taraf olarak iki farklılık vardır ve Medyum Ender bu iki konuda da oldukça geniş bilgi sahibidir. Ancak vefk için uyulması gereken gün ve saatler belirleyicidir.

Bitkisel ürünlerin kullanımı da çok büyük bir önem taşır. Özellikle mürekkebin kesinlikle bitkisel olması gerekir. Havas ilmi yüksek ve bilgili insanlar tarafından yapılması çok büyük önem taşır. Aynı zamanda da yapan Medyum Ender Arapça dilini de çok iyi bildiğinden yapımında hiçbir sıkıntı çıkmayacaktır.

Medyum Ender Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü pek çok farklı alanlarda farklı koşullar altında kullanılabilmektedir. Dolayısıyla bunun için de pek çok farklı çeşit bulunmaktadır.

Kimisi evliliğini güçlendirmek için bağlama büyüsü yaparken, iş yeri ve ofis durumlarında da bağlama büyüsü kullanılmaktadır. Geçmişten günümüze kadar yüzyıllardır yapılmaktadır.

Bağlama büyüsünün de tıpkı papaz büyüsü ve aşk büyüsü gibi pek çok farklı dua ve ritüeli bulunur. Beyin gücünün aktif olarak kullanılarak yapıldığı büyülerin arasında bulunabilir.

Bağlama büyüsü kimi zaman insanların sıkıntılarından ve bütün psikolojik sıkıntılarından uzaklaşması için oldukça yerinde bir büyüdür.

Medyum Ender Ritüelleri

Ritüeller de büyüler gibi belirli malzemeler ve dualar ile yapılan şeylerdir ancak büyülerden farklılıkları bunların daha az tesirli olmalarıdır ve büyüler kadar uzun sürmemektedir. En çok tercih edilen ritüeller arasında da aşk ritüeli boy göstermektedir.

Medyum Ender ritüelleri ile de çok bilinmektedir çünkü ritüelleri ile pek çok ayrı barışmakta, insanlar bereketli paralar kazanmakta ve mutluluğa erişmektedirler.

Ritüel ve büyülerde en önemli olan şeylerden birisi olarak da niyet karşımıza çıkar. Eğer kişinin niyeti karşı tarafı kötü bir duruma düşürmekse ama söylemekten çekiniyorsa ya da daha farklı amelleri varsa ve yanlış bilgi veriyorsa büyü ya da ritüel tutmayacaktır.

Medyum Ender Kara Büyü Bozar Mı?

İnsanların en çok korktuğu şeylerden birisi de kara büyüler olmaktadır. Papaz büyüsü gibi farklı pek çok kara büyü bulunur. Çeşitli amaçlar ile yapılan kara büyüler genelde karşıdaki insanın hayatını mahvedecek durumdadır.

İşlerin kötü olması, kazançların azalması, mutluluğun gitmesi, kısmetin kapanması ya da evliliklerin sonlanması gibi pek çok durumda yaptırılır.

Kara büyü çok eski yıllardan beri yapılmaktadır. Kara büyü bozmak da en azından yapmak kadar zordur ve Medyum Ender bu konuda oldukça iyidir. Öncesinde yapılan büyünün türünün anlaşılması çok önemli bir adımdır.

Kara büyü genelde ters bir şekilde ak büyü yapılması ile bozulmaktadır. Herhangi sıradan bir medyuma değil de işinde usta olan Medyum Ender gibi medyumlara bu konuda başvurulması hayat memat meselesidir.

Medyum Ender Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü amansız aşıklar için yapılan bir büyü olmaktadır. Genelde platonik olanlar ya da sevgilisinin terk ettiği insanlar aşk büyüsü yaparak ya iyi bir hayatı ya da eski sevgi düzenlerini geri kazanmayı hedefler. Aşk büyüsü için de Medyum Ender en iyi tercihlerden birisi olacaktır.

Aşk büyüsü oldukça faydalı bir büyüdür çünkü aşk güzel bir şeydir ve çevresine de mutluluk saçar. Yaşama sevinçleri sadece aşk içerisinde değil çevreye de yansıyan boyutlarda olacaktır.

Aşk büyüsü aynı zamanda kara büyü listesinde değil de ak büyü listesinde yer alır. Kişilerin sadece medyumdan sonuçları beklememesi ve kendi üzerine düşen görevi yapması da aşk büyüsü için çok önem taşır.

Örnek vermek gerekirse aşk büyüsü yaptırıldıktan sonraki yirmi bir gece boyunca aşk büyüsü yaptıran insan gece uyumadan karşı tarafı düşünmeli ve olumlama yaparak onunla muhteşem bir hayatı olduğunu hayal etmelidir. Aksi düşünülürse büyü için iyi olmayacaktır dolayısıyla niyetin çok etkin bir rol oynadığını söylemek mümkün.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.