iOS İçin En İyi Yarış Oyunları

13.07.2022
iOS İçin En İyi Yarış Oyunları

Yarış, en sevilen oyun türlerinden biridir. Oyun oynarken heyecan, adrenalin ve keyif duygusu hissedilebilir. Denemeniz gereken Android için en iyi yarış oyunları var. Bu oyunlar eğlencelidir ve stresi azaltmaya, konsantrasyonu artırmaya ve el-göz koordinasyonunu geliştirmeye yardımcı olur. Ayrıca, karar verme becerilerimizi geliştirmekten de sorumludurlar. Bu oyunlar, eskiden sahip oldukları tarihli grafikler ve yumuşak ayarlar üzerinde geliştirildi. Oyunlar artık daha fazlasını istemenizi sağlayan en iyi görselleri ve zorlukları bir araya getiriyor.

Bununla, sanal pistlerde özgürce yarışmayı deneyimleyebilir, farklı oyun seviyelerine tırmanabilir ve heyecan verici araçların kilidini açabilirsiniz. Yarış oyunları, rakiplerinizi mükemmel bir tarzda geçerken rekabetçi ve gündelik arasındaki ince çizgide yürür. Aslında, akıllı telefon donanımından ilk yararlananlar arasındaydılar ve cihazın hafif bir eğimi ile hızlı dönüşleri mümkün kılan jiroskopik kontrolleri mümkün kıldılar. Lastik yakma hissi ve olağanüstü bir yarış deneyimi sunan ayrıntılı grafikler ve ses tasarımı sunan teknoloji de uzun bir yol kat etti.

İşte iOS ve iPhone İçin En İyi Yarış Oyunlarının Listesi

Asfalt 9

Legends, şüphesiz iPad ve alışveriş  modu iPhone için mevcut en iyi yarış oyunlarından biridir . Asphalt 8 ve 9’un halefidir. Bu kez geliştiriciler, birçok zorluğu ve akrobasi keşfedebileceğiniz tamamen yeni bir ortamla grafik kalitesini iyileştirdi. Arabanın kilidini açtıktan sonra, oyuncu birkaç resmi renkten birini seçebilir. Araba en az bir kez gösterildikten sonra, oyuncu çoğu model için gövde, jantlar ve fren kaliperleri için özel boya renkleri oluşturabilir. Bazı modellerde kaput, bagaj ve kanatlarda karbon parçalara da izin verilir.

Oyundaki animasyonlar sizi hiç ara vermeden saatlerce meşgul edecek kadar etkileyici. BMW Z4 LCI E89, Chevrolet Corvette Grand Sport ve McLaren 570S Spider gibi birçok araba dönüştürülebilir (oyunda iç çatılardan dış arabalara dönüştürülebilirler). 2019 yaz güncellemesinde tanıtılan Mercedes-AMG GTS gibi birkaç otomobil, araca özel lastikler, jantlar ve gövde değişiklikleri ile eklenebilirdi. Ayrıca seri için 20’ye kadar oyuncunun birlikte ödüller kazanmak için “itibar puanları” biriktirebileceği yeni “kulüpler” var. Kulüp ne kadar prestijli olursa, kredilerden araba çekilişlerine kadar ödüller o kadar iyi olur.

iOS İçin Yarış Oyunları

iOS İçin Yarış Oyunları

Gear.Club

Gear.Club, hızlı bir adrenalin patlamasından daha fazlasıdır, gerçek bir araba dünyasıdır. Tamamen simüle edilmiş motorlar, güç aktarma organları, süspansiyonlar ve aerodinamik ile gerçekçi sürüş deneyimi. Gear Club, oyuncuların yükseltebilecekleri ve tercihlerine göre özelleştirebilecekleri çeşitli arabalara ev sahipliği yapıyor. Oyunun simülasyon tarzı yaklaşımı sizi saatlerce oyalamak için yeterli görünüyor. Oyun App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir ve alışveriş modu iPhone’un neredeyse tüm sürümleri için destek sunar. Oyunun kendisine gelince, Gear.Club ücretsiz bir modelle birleştirilmiş simülasyon tarzı bir yaklaşım benimsiyor. Dünyanın en iyi yarış arabalarından bazılarıyla karşı karşıya kalacaksınız ve gerçek dünyadaki kadar egzotik görünüyorlar. Bazı seçkin oyuncularla yarışırken oyununuzun zirvesinde kalmak istiyorsanız, arabanızı da ayarlamanız gerekecek. Oyun, aksiyonla dolu gerçekten iyi bir kampanya modu sunuyor ve hızlı tempolu bir aksiyondan hoşlanıyorsanız, etkinliği de izleyebilirsiniz.

Reckless Racing 3

Reckless Racing 3 kesinlikle sorunsuz bir yapım. Cihazın her dokunuşu veya eğrisi sağlam ve güvenilir hissediyor ve parlak grafikler ve net kullanıcı arayüzü, hepsini işlemeyi kolaylaştırıyor. Uncertain Skidmarks’tan ilham alan, neredeyse yukarıdan aşağıya bir yarışçı, toprak yollarda ve beton yollarda olabildiğince hızlı bir şekilde dolaşmanızı sağlar. Ancak daha iyi hale getirildi ve yeni fikirler ve yöntemler eklendi, bu nedenle hem yeni gelenler hem de eskiler dişlerini batıracak bir şey bulacaklar. Orijinal oyunla coşkulu bir ilgisi olmayabilir, ancak yine de seriye dramatik ve değerli bir yeni ekleme.

Traffic Rider

Traffic Rider, motosikletinizle trafikte gezinmenizi sağlayan birinci şahıs bir motosiklet yarış oyunudur. Senin işin, jetonla ödüllendireceğin hiçbir araca çarpmadan yüksek hızda motosikletini sürmek. Yüksek hızı daha uzun süre korumayı başarırsanız, bonus puanlarla ödüllendirileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.