Humble Bundle’dan Deprem İçin Özel Yardım Kampanyası

02.03.2023
Humble Bundle’dan Deprem İçin Özel Yardım Kampanyası

Geçtiğimiz birkaç hafta içinde meydana gelen depremlerin yol açtığı yıkım inanılmazdı, ancak Humble Bundle yeni bir oyun paketiyle yardım sağlamak için elinden geleni yapıyor. Gelirlerin %100’ü deprem yardımına gidiyor ve 30$ karşılığında oyuncular bağışlarının karşılığını fazlasıyla alıyorlar. AAA seviyesindeki oyunlar, taktik oyunlar, Türk oyunları ve akla gelebilecek hemen her türden bir şeylerin temsil edildiği bu pakette toplam 72 öğe var.

Humble Bundle'dan Deprem İçin Yardım Kampanyası

Humble Bundle’dan Deprem İçin Yardım Kampanyası

Humble Türkiye-Suriye Deprem Yardım Paketine Neler Dahil?

Gotham Knights, Ghostrunner ve hem System Shock Enhanced Edition hem de System Shock 2 burada. Metroidvania heyecanı arayanlar Flynn: Son of Crimson’ı sevecek, Worms Rumble ise yandan kaydırmalı çok oyunculu kargaşa sunuyor. Harmony’s Odyssey, 3D bulmacalardan hoşlananlar için eğlenceli bir oyun gibi görünürken, hırsızlık hayranları Monaco’nun tadını çıkaracak. Firegirl: Hack ‘n Splash Rescue DX kusurlu ama eğlenceli bir platform oyunu, Hyper Gunsport ise yandan kaydırmalı spor kaosu sunuyor.

Dövüş hayranları Guilty Gear X2 #Reload’ın tadını çıkarabilir ve platform hayranları Alchemist’s Castle’da bir Türk mücevherinin tadını çıkarabilir. Burada tonlarca çeşitlilik var ve bu paketin tamamında kesinlikle hoşunuza gidecek bir şey bulmak imkansız olacaktır.

Bu yazının yazıldığı sırada, paket 8 Mart’a kadar yayında, yani biraz zamanınız var, ancak elinizden kaçmasına izin vermeyin. Humble Bundle açılış sayfasına göre, “Gelirlerin %100’ü Direct Relief, International Medical Corps ve Save the Children’ın devam eden Türkiye-Suriye deprem yardım çalışmalarına destek olarak gidecek.”

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.