En iyi iOS Strateji Oyunları

10.07.2022
En iyi iOS Strateji Oyunları

Bugün iPhone ve iPad için en iyi strateji oyunlarını incelemek için buradayız ve bu listeyi yazmak çok kolay oldu. Mobil strateji oyunları genellikle otobüs durakları arasında tüketebileceğiniz hızlı, hafif, boyutlu türlerle ilişkilendirilir. Üç boş bulmacanız veya tıklamanız. Ama hepimiz bunun favori iPhone’larımıza çok fazla zarar verdiğini biliyoruz, değil mi? App Store’da pek çok derin ve düşündürücü oyun var. Platformda bulunan tüm harika iOS ve iPhone strateji oyunlarına bir göz atın. Bazıları, tüm derinlik ve nüansa sahip PC ve konsol oyunlarının doğrudan bağlantı noktalarıdır. Ancak, özellikle mobil cihazlar için tasarlanmış ve bir yumruk oluşturan çok sayıda strateji oyunu da var.

İş yerinde geçen uzun bir günün ardından, birçoğu iyi bir kitap ya da sıcak bir banyo ile rahatlar. Hepimizin farklı rahatlama yolları var ve diğerleri spor salonuna gitmeyi tercih ederken, diğerleri oynamayı sever. Strateji oyunları, bir sonraki hareketinizi dikkatli bir şekilde planlamanız gerektiğinden ve konsantrasyon gerektiren beyni çalıştıran türden oyunlardır. Sonuçları analiz etmeden ilerleyemezsiniz. Bir sonraki hamlenizin size zafer mi yoksa yenilgi mi getireceğini düşünmelisiniz. Strateji oyunları çoktur, ancak size oynamaya değer en iyi strateji oyunları göstereceğiz.

iOS İçin En İyi Strateji Oyunlar

XCOM- Enemy Within

Düşman Bilinmiyor ve anıtınıza yakından bakın. Askerlerinizden biri her plazma yediğinde hile yapmadığınız ve yeniden doldurmadığınız sürece, muhtemelen acı verecek kadar tanıdık isimlerle süslenmişlerdir. Enemy Unknown, Enemy Within’in ilk tam genişleme paketidir ve yeni düşmanlar, görevler ve ekibinizin cephaneliğine yapılan eklemelerle, insanlığı uzaylı istilacılardan kurtarmanın sert ama ödüllendirici heyecanını yeniden yaşamak için yeterli teşvik sunar.

Ve XCOM Reboot’u hiç oynamadıysanız, bu tam güncelleme, onu deneyimlemenin en iyi yoludur. Enemy Within, kampanyanın başlamasına birkaç saat kalana kadar bir genişleme gibi gelmiyor ve yeni eklemeler bir kez ortaya çıktığında, bariz olmaktan daha incelikli oluyorlar. Bu, XCOM gazilerinin ve yeni gelenlerin, Enemy Unknown’ın affetmez yapısı büyük ölçüde değişmeden kaldığı için hızla ayağa kalkıp korkunç şanslarına lanet edecekleri anlamına geliyor.

iOS Strateji Oyunları

iOS Strateji Oyunları

Faster Than Light

Faster Than Light, Subset Games tarafından Eylül 2012’de Microsoft Windows, macOS ve Linux için geliştirilen, rogue benzeri uzay tabanlı gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Oyunda, oyuncu, büyük bir isyancı filosu tarafından takip edilirken müttefik filoya teslim edilmesi gereken hayati bilgileri toplarken tek bir yıldız gemisinin mürettebatını kontrol eder. Oyuncu, uzay gemisini, her biri gezegen sistemlerini içeren ve isyancılarla ve diğer düşman kuvvetleriyle karşılaşan, yeni ekipler toplayan, gemilerini donatan ve geliştiren sekiz sektör boyunca yönlendirmelidir. Savaş, durdurulabileceği gerçek zamanlı olarak gerçekleşir ve gemi yok edilirse veya tüm mürettebatı kaybolursa, oyun sona erer ve oyuncuyu yeni bir gemiyle yeniden başlatmaya zorlar.

Iron Marines

Gerçek zamanlı bilimkurgu savaşlarını çok takdir eden biri olarak, Iron Marines beni her zaman etkilemiştir. Uzay canavarlarını ve robot ordularını alt etmek için askerlere ve güçlü uzaylılara komuta etmeniz gereken hızlı tempolu oyunuyla oyun, lider olarak içinizdeki en iyiyi ortaya çıkarıyor. Sadece stratejiyi doğaçlama yapmakla kalmayacak, aynı zamanda insektoid ve robot ordularını ortadan kaldırmak için birliklerinizin rollerini ayarlamanız ve saldırılarınızı buna göre planlamanız gerekecek.

Iron Marines’in sürekli büyüyen bir silah koleksiyonu var. İster roketatarlarla ortalığı kasıp kavurmak ister keskin nişancılarla uzay canavarlarını alt etmek isteyin, çok çeşitli silahları deneyebileceksiniz. Bağımlılık yaratan savaşlar, yüksek kaliteli grafikler, 70’den fazla başarı, 20’den fazla kampanya görevi ve nihai RTS ordusunu oluşturmak için 40’tan fazla yükseltme ile bu uzay macerası şikayete yer bırakmıyor.

Steamworld Heist

SteamWorld Heist, üst düzey bir konseptle başlar: şiddetli batı tarzı robotlar, yoğun 2D sıra tabanlı taktik savaşlara girer. Daha da iyisi, eğlenceli silahlar ve benzersiz yeteneklerle donatılmış bir grup garip robot tarafından kontrol edilen bir dizi epik uzay keşfi sunuyor. SteamWorld Dig’in tamamen farklı bir devamı olan SteamWorld Heist’te, galaksideki kötülüğü yenmek için rengarenk bir android ekibi toplayabilirsiniz (korsanlar, zalim bir monarşi veya gizemli bir uzaylı gücü çalabilirler). Açılış hikayesi özellikle ilginç değil, çünkü yalnızca bir grup düşman robotla savaşacaksınız, ancak yol boyunca tanıştığınız kahramanlar macerayı hızlandıracak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.